Jakub Elwertowski

Lot

4000,00

Na stanie

Tytuł: Lot
Autor: Jakub Elwertowski
Rok: 2022
Technika: Collage na płótnie
Oprawa: nie
Podpis: odręczny na odwrocie
Wymiary: 120 x 120 cm
Stan zachowania: bardzo dobry
Certyfikat autentyczności

Kategoria: Tag:
Share:

Kuba Elwertowski – doktor sztuki, artysta malarz, grafik designer, wykładowca akademicki Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu, trener kreatywności, arteterapeuta – nauczyciel dyplomowany szkolnictwa specjalnego, CEO grupy artystycznej Parter.Zero2 i Atelier Procesów Twórczych Apetyt, twórca artystycznych, nocnych instalacji świetlnych festiwalu Oko Nigdy Nie Śpi, miłośnik Bydgoszczy a zarazem jej krytyk, minimalista.

Lot